Kariéra

PRÁCA V GIOVANI

Pridajte sa k nám a podieľajte sa na úspechu európskej firmy

Voľné miesta
práca pre značku parfémov na pranie Giovani

Hľadáte si prácu? Alebo by ste chceli pracovať v prosperujúcej firme, ktorá si svoj tím váži a zaujíma sa o spokojnosť svojich zamestancov? Od nás ľudia neodchádzajú. Na tomto mieste nájdete aktuálnu ponuku voľných pracovných príležitostí v spoločnosti Giovani Essenze, s.r.o.

kariéra vo firme Giovani

O nás

Giovani® je exkluzívnou značkou parfumov na pranie a ďalších voňavých produktov. V Giovani® od úplného začiatku v decembri 2022 staviame na kvalite. Tá je u nás prednejšia ako kvantita. Sme jednotkou na trhu v kvalite parfémov na pranie. U nás pracujete na niečom, čo dáva zmysel a má veľkú budúcnosť. Sme jednoznačne najrýchlejšie rastúcou značkou parfémov na pranie, aká tu kedy bola a to nielen na Slovensku. Žiadna iná značka v tomto odvetví nevyrástla už za prvý rok pôsobenia na trhu tak ako Giovani®. Za to vďačíme nielen vysokej kvalite produktov, služieb, procesov v našej firme, ale v neposlednom rade aj nášmu kvalitnému tímu, do ktorého môžete patriť aj vy. S e-shopmi postupne expandujeme do viacerých krajín Európy. Aktuálne je ich už 6. Máme stovky tisíc spokojných zákazníkov a veľké plány do ďalších mesiacov a rokov. Náš tím sa pravidelne rozrastá a prakticky neustále hľadáme ďalších kolegov do nášho kolektívu.

ZAMESTNANECKÉ BENEFITY

Stabilná firma a pracovná pozícia Stabilná firma a pracovná pozícia
Príjemná atmosféra bez stresu Príjemná atmosféra bez stresu
Najrýchlejšie rastúca značka v odvetví Najrýchlejšie rastúca značka v odvetví
platové podmienky Lepšie platové podmienky ako v konkurenčných firmách
Zamestnanecké zľavy Zamestnanecké zľavy
Vzdelávacie kurzy Vzdelávacie kurzy

VOĽNÉ POZÍCIE

Kreatívny web designer a pomocný pracovník pre prácu s webom
TPP, živnosť | Košice

Informácie o pracovnom mieste

Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac
+ finančný príspevok na stravu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • Hľadáme pomocného kreatívneho web designéra a pomocného pracovníka pre prácu s webom.
  • Budete nahrávať produkty na stránky základne práce v HTML kóde, nahrávať rôzne bannerové obrázky na stránky webu, spravovať sociálne siete, rozposielať a asistovať pri tvorbe newsletterov a komunikovať s prekladateľmi.
  • Taktiež budete pracovať s tabuľkami a poskytovať denne reporting nadriadenému.
  • Je nutná excelentná znalosť práce s počítačom, slovenského jazyka slovom aj písmom a výhodou je znalosť shoptetovej platformy webu.
  • Táto pozícia nie je vhodná pre fajčiarov.
Príklady ďalšej náplne práce:
  • Tvorba grafických dizajnov pre web a sociálne siete.
  • Programovanie a úprava kódu na web stránkach.
  • Spolupráca s marketingovým tímom pri tvorbe a plánovaní kampaní.
  • Testovanie a kontrola funkčnosti web stránok.

Pracovná doba pre pozíciu Kreatívny web designer a pomocný pracovník pre prácu s webom je obvykle 8 hodín denne, od pondelka do piatku. Od 8:00 do 16:30 hod.

Zamestnanecké výhody, benefity
  • Stabilná pracovná pozícia
  • Veľmi dobrý plat v porovnaní s inými podobnými pracovnými pozíciami
  • Práca v príjemnom a novom pracovnom prostredí
  • Možnosť platového rastu
  • Možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
Informácie o výberovom konaní

Zvýhodnený môže byť aj uchádzač s predošlými skúsenosťami v danej oblasti.
Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Poprosíme nevolať. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2024

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
  • Slovenský jazyk - Expert (C2)
Ostatné znalosti
  • Microsoft Word - Základy
  • Microsoft Excel - Základy
  • Internet - Expert
Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • Asertivita
  • Logické myslenie
  • Zodpovednosť
  • Spoľahlivosť
  • Pracovitosť
  • Samostatnosť
  • Schopnosť pracovať premyslene a bez chýb
  • Typicky požadované vzdelanie: ideálne vzdelanie v oblasti web designu alebo príbuznej oblasti
  • Hard skills: výhodou sú skúsenosti s grafickými programami (Adobe Photoshop, Illustrator), skúsenosti s kódovaním v HTML, CSS, Javascript
  • Soft skills: Kreativita, komunikatívnosť, tímová spolupráca, riešenie problémov
Administratívny pracovník nemeckého e-shopu | Verwaltungsmitarbeiter eines deutschen E-Shops

Od 1 400 EUR/mesiac
Das Einstiegsgehalt wird im Rahmen des Auswahlverfahrens abhängig von der Berufserfahrung des Kandidaten festgelegt. | Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od pracovných skúseností kandidáta

Zur Verstärkung unseres Arbeitsteams suchen wir ein deutschsprachiges Mitglied, eine intelligente und eigenständig denkende Person. (Die Position ist für Raucher nicht geeignet.)​

​Diese Position umfasst die Verwaltung des deutschen und österreichischen E-Shops. Hervorragende Kenntnisse der deutschen Sprache (idealerweise Muttersprache), Computer und Mozilla Thunderbird werden vorausgesetzt. Zu den Aufgaben gehört das gelegentliche Verpacken von Sendungen.​

- Bearbeitung von E-Shop-Bestellungen (Bearbeitung von Bestellungen, gelegentliche Verpackung)
- Kommunikation mit Kunden per E-Mail, Telefon und Online-Chat
- Lösung von Problemen mit verspäteten Lieferungen oder falschen Kundenzahlungen
- Erstellung von Transportetiketten durch Transportsysteme
- Erstellen von Beschwerden bei Spediteuren
- Kontrolle der zurückgesandten Sendungen
- Arbeiten mit Tabellen
- Tägliche Berichterstattung an den Vorgesetzten
- Kenntnisse im Umgang mit einem Computer
- Erfahrung im E-Shop-Bereich ist von Vorteil

Arbeitszeiten: Montag - Freitag (8:00-16:30)

Do nášho pracovného tímu hľadáme nemecky hovoriaceho člena, inteligentného človeka schopného samostatne myslieť. (Pozícia nie je vhodná pre fajčiarov.)

Táto práca zahŕňa obsluhu administratívy nemeckého a rakúskeho e-shopu. Je potrebná excelentná znalosť nemeckého jazyka (ideálne materinský jazyk), PC a mozilla thunderbird. Súčasťou práce je aj občasné balenie zásielok.

- spracovanie objednávok e-shopov (vybavovanie objednávok, občasné balenie)
- komunikácia so zakazníkmi prostredníctvom e-mailu, telefónu a online chatu
- riešenie problémov s meškajúcimi zásielkami alebo chybnými platbami zákazníkov
- príprava prepravných štítkov cez dopravné systémy
- vytváranie reklamácií u prepravcov
- kontrola vrátených zásielok
- práca s tabuľkami
- denný reporting nadriadenému
- znalosť v práci s počítačom
- práca v e-shope výhodou

Pracovná doba: pondelok - piatok (8:00-16:30)

  • Stabile Arbeitsstelle
  • Sehr gutes Gehalt im Vergleich zu anderen ähnlichen Stellen
  • Arbeiten Sie in einem angenehmen neuen Arbeitsumfeld
  • Angenehmes Team
  • Die Möglichkeit eines finanziellen Wachstums
  • Finanzieller Zuschuss für Lebensmittel

  • stabilná pracovná pozícia
  • veľmi dobrý plat v porovnaní s inými podobnými pracovnými pozíciami
  • práca v príjemnom novom pracovnom prostredí
  • príjemný kolektív
  • možnosť finančného rastu
  • finančný príspevok na stravu

Aufgrund der großen Anzahl an Bewerbern werden wir nur ausgewählte Bewerber kontaktieren, die die geforderten Kriterien erfüllen. Bitte rufen Sie nicht an. Vielen Dank für Ihr Verständnis. | Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Poprosíme nevolať. Ďakujeme za pochopenie.

14.6.2024

  • Beherrschung der deutschen Sprache / idealerweise Muttersprache
  • Logisches Denken
  • Verantwortungsbewusstsein
  • Unabhängigkeit
  • Arbeitsmotivation
  • Gute Kommunikationsfähigkeiten

  • ovládanie nemeckého jazyka / ideálne materinský jazyk
  • logiské myslenie
  • zodpoveďnosť
  • samostatnosť
  • chuť pracovať
  • dobré komunikačné schopnosti

Ak ste tu aktuálne nenašli žiadnu voľnú pracovnú pozíciu vhodnú práve pre vás, nezúfajte. Máte znalosti a skúsenosti v niektorej z týchto oblastí?

MARKETING MARKETING
programovanie PROGRAMOVANIE
zákaznícka podpora ZÁKAZNÍCKA PODPORA
cudzie jazyky CUDZÍ JAZYK NA ÚROVNI C2 (EXPERT)
sociálne siete SOCIÁLNE SIETE
eshop PRÁCA V E-SHOPE
webstránky SPRAVOVANIE WEBOVÝCH STRÁNOK
ecommerce VÝVOJ E-COMMERCE PROJEKTOV

Ak áno, pokojne nám napíšte. Budeme radi ak popíšete vaše kvalitné znalosti a zručnosti aj v priloženom motivačnom liste.

Životopisy spolu so sprievodným textom zasielajte na email pohovory@giovani.sk

Zostaňme v kontakte

aj na sociálnych sieťach