Veľkoobchodná spolupráca

Spolupráca s kamennými predajňami

Chceli by ste ponúkať najkvalitnejšie a najžiadanejšie parfémy na pranie na trhu alebo napríklad vonné sviečky s najvyššou koncentráciou parfumácie na trhu vo vašom kamennom obchode?

Kontaktovať
<Spolupráca kamenná predajňa

 

Giovani® je registrovaná ochranná známka a naše výnimočné produkty sú tým najlepším, čo môžete na trhu nájsť. Giovani® je najrýchlejšie rastúcou značkou parfémov na pranie na trhu nielen u nás, ale aj v okolitých krajinách. Žiadnej značke v tomto odvetví sa nepodaril za jej prvý rok, či napríklad rok a pol, taký prudký rast, vybudovanie odbytu, dobrej povesti či záujmu (nielen zákazníkov) ako značke Giovani®. A naďalej napredujeme aj vylepšujeme. S nami máte istotu, že uspejete.

Naše produkty budú aj vďaka zaujímavému a luxusnému dizajnu veľkým lákadlom pre všetkých vašich zákazníkov. Produkty staviame v prvom rade na vysokej kvalite a účinku, preto sa k vám zákazníci budú vracať tak, ako sa vracajú stále vo väčších počtoch aj k nám. Vaši zákazníci budú po prvom privoňaní našich vôní u vás s istotou aj vašimi kupujúcimi. Ponúkajte to najlepšie na trhu. Vráti sa vám to niekoľkonásobne vo forme spokojných a pravidelných zákazníkov.

 

Spolupráca jednotka v kvaliteJednotka v  kvalite na trhu

Spolupráca registrovaná známkaRegistrovaná ochranná známka a najžiadanejšia značka

Spolupráca počet vôniV ponuke až 13 vôní parfémov na pranie

Spolupráca vonné sviečkyAž 9 druhov vonných dizajnových vonných sviečok

Spoluprácia dodanie do 24hDoručenie do 24 hodín

Spolupráca žiadne výpadky tovaruŽiadne výpadky tovaru

 
Kontaktujte nás mailom na velkoobchod@giovani.sk a poskytneme vám podrobnejšie informácie.