Ako používať parfémy na pranie

Parfémy na pranie sa používajú spravidla veľmi podobne ako aviváže, avšak rozdiel je v dávkovaní. Odporúčané dávkovanie našich olejov je 5 ml na 4 kg bielizne. Je možné zvýšiť alebo znížiť objem, podľa intenzity požadovaného výsledku. V nami odporúčanom dávkovaní je výsledok intenzívny a dlhotrvácny. Bielizeň po opratí môžete nechať voľne uschnúť, alebo vysušiť v sušičke a nestratí svoju vôňu.

 

oleje na pranie giovani Odskrutkujte vrchnák. parfémy na pranie Nalejte plný vrchnák (5 ml) na 4 kg bielizne. pracie parfémy giovani Vylejte do priehradky na aviváž. parfémy na pranie giovani Môžete nalievať aj priamo z fľastičky podľa potreby.

 

Dávkovanie parfémov na pranie:

Do nádobky na aviváž nalejte 5 ml koncentrátu a práčku naplňte ideálne 4 kg bielizne. Ak si nie istí objemom či váhou bielizne, pokojne nalejte pre lepšiu vôňu aj viac mililitrov parfému na pranie. Na dávkovanie môžete použiť vrchnáčik z Giovani fľašky, ktorý zodpovedá 5 ml.

Pri jednorazových vzorkách je vhodné pridať celý obsah vrecúška. Vzorka má síce objem až 7 ml, ale, keďže istá časť obsahu môže ostať na stenách obalu, do práčky sa dostane menšie množstvo ako 7 mililitrov. 

Oleje na pranie neodporúčame používať na ručné pranie, nakoľko nie je vhodné, aby parfémy prišli do priameho styku s bielizňou. Dávkovanie má byť postupné cez systém práčky, preto sa majú oleje liať do nádoby na aviváž. 

Oleje Giovani nepoužívajte mimo určenej nádobky v práčke. Ak sa vám produkt nedopatrením dostane mimo na to určenej nádobky v práčke, je potrebné rozliaty koncentrát utrieť mokrou handrou.

nelejte oleje na pranie na iné povrchyNelejte na iné povrchy.

Dávkovanie pri práčke s automatickým dávkovaním pracích prostriedkov: Pri tomto type práčky vylejete koncentrát do nádobky na aviváž a nastavíte najmenšie dávkovanie 5 ml / cyklus.

Parfémy na pranie sa nelejú priamo do sušičky, nakoľko to môže spôsobiť fľaky na bielizni. Nie je to ale ani potrebné. Nemusíte obávať, že bielizeň by po osušení v sušičke stratila svoju vôňu. V tomto zmysle sú teda vhodné aj do sušičky. Parfémy na pranie značky Giovani vynikajú svojou trvácnosťou arómy a okolnosťou voči externým faktorom. Čiže vôňa bielizne ostane zachovaná aj po použití sušičky.

Kde ešte môžem použiť oleje na pranie

Parfémy Giovani je možné využiť napríklad aj pri umývaní podláh. Do vody pridajte jeden vrchnáčik koncentrátu a vaša domácnosť bude intenzívne voňavá po dlhý čas. 

Taktiež je možné použiť oleje na pranie Giovani aj do vašich aróma difuzérov. Stačí pridať zopár kvapiek do vody v difuzéri a vaša domácnosť bude dokonale rozvoniavať. Nepoužívajte na tento účel neriedený koncentrát bez použitia vody.

Čo ak chcem aby moja bielizeň voňala ešte intenzívnejšie

To, ako dlho a intenzívne vonia naša bielizeň závisí aj od toho, z akej látky je dané oblečenie. Na bavlnených a hrubších tkaninách je vôňa intenzívnejšia a trvácnejšia, keďže väčšia gramáž tkaniny dokáže absorbovať väčšie množstvo esencií parfému. Výborne vynikne najmä na bytových textíliách ako deky, uteráky, osušky, posteľné obliečky, závesy alebo dekoratívne návliečky na vankúše. Parfumy na pranie sú vhodné aj na tie najjemnejšie textílie ako hodváb a kašmír, či na športové oblečenie.

Naše produkty si môžete užívať neustále a kombinovať rôzne vône. Sú vegánske, netestované na zvieratách a vysoko bezpečné.

voňavá náhrada aviváže giovani