Výhody parfémov na pranie

Prečítajte si aké sú výhody parfémov na pranie Giovani oproti bežným avivážam na pranie.

výhody olejov na pranie

Prečo parfémy na pranie

Trh nám ponúka množstvo rôznych čistiacich prostriedkov s rôznym prísľubom. Nie vždy sú však produkty tak účinné a výnimočné. Je vhodné zvážiť, aký prací prostriedok si zvolíte. Viete si predstaviť, že by bielizeň po vypraní voňala ešte niekoľko dní? Výnimočnej a intenzívnej vôni sa môže tešiť aj vaša domácnosť a nie len oblečenie. Presne preto sme vyvinuli parfémy na pranie značky Giovani. Prvou výhodou našich olejov na pranie je trvácna a intenzívna vôňa. Arómy sú vo väčšine inšpirované značkami svetových parfémov, čo je našou ďalšou prednosťou. Nie je nutné použiť parfém, ak máte svoju bielizeň opratú v oleji na pranie značky Giovani. Pri používaní našich produktov sa pranie stane zážitkom a nie nudnou povinnosťou. Po praní s použitím bežnej aviváže oblečenie nevonia už pri prvom kontakte po vybratí z práčky. Bežné pracie prostriedky obsahujú slabé arómy bez vonných esencií, preto je bielizeň bez akejkoľvek vône.prečo oleje do prania Giovani

 

Trvácna vôňa aj po osušení v sušičke

Ďalšou výhodou parfémov na pranie značky Giovani je, že po vypraní bielizne môžete použiť sušičku a oblečenie nestratí nadobudnutú vôňu. Sú odolné voči externým faktorom a na bielizni vydržia dlhodobejšie.

Veľkou výhodou parfémov Giovani je, že nezanášajú práčku, nezanechávajú mazľavý povlak a škrvny na oblečení. Pri niektorých avivážových prostriedkoch to nemôžeme tvrdiť. Bežná aviváž sa môže pri prehnanom dávkovaní za účelom dosiahnutia vôňe bielizne usadiť v práčke, čo podporuje vznik plesní a baktérií. Toto sa pri používaní pracích olejov nemôže stať, nakoľko dávkovanie pracích olejov je v porovnaní s dávkovaním bežnej aviváže omnoho nižšie. 

 

Zloženie šetrné k pokožke

Ich použitie je vysoko bezpečné, nakoľko neobsahujú žiadne látky, ktoré by mohli škodiť pokožke. Veľmi zaujímavým faktom je porovnanie s klasickými parfémami, ktoré sa používajú priamou aplikáciou na telo. Pri nosení oblečenia, ktoré bolo vypraté v parféme na pranie sa dostane do styku s pokožkou oveľa menšie množstvo vonných látok, ako pri použití bežného parfému priamo na telo. Aj preto je používanie olejov na pranie výhodné a šetrné.

Naše produkty boli vyrábané v Európe s najvyšším dôrazom na kvalitu. Pri výrobe boli použité tie najkvalitnejšie vonné esenciu na trhu. Vďaka tomu sa môžeme pýšiť výnimočne intenzívnou a dlhotrvácnou vôňou oblečenia po vypratí s použitím našich parfumov na pranie.

Parfumy na pranie Giovani sú vegánskeneobsahujú dioxán, SVHC, parabény, PBT/vPvB látky, ťažké kovy, znečisťujúce reziduá, mikroplasty ani nanolátky.

 

Ďalšou výhodou používania olejov do prania sú antistatické a antikrčivé účinky, vďaka ktorým bude vaše oblečenie po vybratí z práčky poddajnejšie, mäkšie a nie je nutné oblečenie po opraní žehliť. Avivážový prostriedok obalí vlákna textílie, aj vďaka čomu sa nám zdá naša bielizeň hebká. Týmto procesom však materiál stráca svoju savosť a priedušnosť. Pri olejoch na pranie tento princíp funguje inak. Oleje na pranie textílie takýmto spôsobom neznehodnocujú.

Klasická aviváž by sa nemala používať pri praní bielizne, ktorej hlavnou funkciou je odvádzanie potu alebo vsakovanie tekutín. Napr. funkčné športové oblečenie, uteráky a utierky, či spodná bielizeň. Pri parfémoch na pranie toto neplatí. Sú vhodné aj na športové oblečenie.

 

Vysoká kvalita a jedinečnosť parfémov Giovani

V neposlednom rade je absolútnou inováciou parfémov na pranie Giovani ich luxusný a dizajnový obal, ktorý pridáva tomuto výrobku absolútnu jedinečnosť. V domácnosti už nemusíte túto dizajnovú fľašu skrývať, tak ako to býva pri priemyselných fľašiach aviváží, ktoré určite nepomáhajú vzhľadu vašej kúpeľne. 

Naše oleje sú vyrobené zo 100% prírodných vonných olejov a netestované na zvieratách. Neobsahujú žiadne karcinogénne látky a spĺňajú všetky nariadenia a normy Európskej únie.

 

 kvalitné parfémy na pranie Giovani