Porovnanie vôní Giovani

Vnímanie vône a obľuba určitej konkrétnej vône zvykne byť veľmi subjektívnou záležitosťou. Preto nie je reálne, aby sme vám presne odporučili jednu najlepšiu alebo najobľúbenejšiu vôňu z celej ponuky. Reálne platí, že každý z tisícov našich zákazníkov si nájde iného svojho favorita medzi týmito vôňami a to aj na základe svojho subjektívneho vnímania. Väčšine zákazníkov sa každopádne páčia všetky naše vône. Je asi najlepšie vyskúšať všetky a nájsť si tých svojich favoritov.

Pripravili sme pre vás tabuľku porovnania vôní, ktorá vám môže trochu pomôcť pri výbere. V tabuľke sme v stĺpci "Názory zákazníkov" stručne zhrnuli prevažujúci názor v recenziách a tisícoch komentárov na Facebooku pod našimi príspevkami, fotkami a reklamami. Toto naše zhodnotenie obsahuje najčastejšie sa vyskytujúce subjektívne pohľady našich zákazníkov na nimi vyskúšané jednotlivé vône značky Giovani.

 

Čo sa týka intenzity vôní, tak toto nie je možné nejako číselne alebo škálovite uviesť, pretože samotné vnímanie intenzity môže byť ovplyvnené množstvom faktorov, ako napríklad subjektívne vnímanie, sila a stav čuchu človeka, druh práčky, vek či modernosť práčky, typ zvoleného programu prania, počet a trvanie otáčok bubna práčky, intenzita sušenia v sušičke, veľkosť miestnosti, vetranie, druh a typ bielizne, jej hrúbka, použité množstvo oleja na pranie a podobne. Všeobecne ale platí, a v recenziách sa prakticky neustále vyskytuje názor, že naše parfémy na pranie voňajú intenzívne a sú považované za najlepšie na trhu. Bielizeň bude po opratí parfémami Giovani voňať dokonca aj po osušení v sušičke a to potvrdzujú aj skúsenosti našich zákazníkov a ich recenzie.

 

Ako sme si dali na vývoji vôní Giovani záležať

 

Počas dlhých príprav, skúmania esencií a následného vývoja vôní, ktorý trval viac ako 9 mesiacov, sme začiatkom roka 2022 otestovali v prvom kole viac ako 30 rôznych talianskych značiek parfémov na pranie. Následne sme testovali aj všetky značky predávané na Slovensku a v Čechách. Tieto testy sme robili preto, aby sme vyvinuli produkt, ktorý budeme považovať za najlepší na trhu nielen my, ale aj naši zákazníci. Chceli sme dosiahnuť, aby boli naše parfémy charakteristické intenzívnou a trvácnou vôňou, ktorá bude výrazná aj po osušení bielizne v sušičke a aj po niekoľkých týždňoch od vypratia. Zamerali sme sa najmä na vysokú kvalitu. Vývoj a výroba kvalitného parfému síce trvala dlho, ale oplatilo sa a sme radi, že vám môžeme ponúkať produkty, s ktorými ste maximálne spokojní. V sortimente máme všetky základné typy aróm, takže z našich vôní si vyberie každý. Prezrite si našu stručnú porovnávaciu tabuľku produktov a vyberte si tie vône, ktoré vám vyhovujú najviac.