Čo je parfum na pranie

V dnešnej uponáhľanej dobe, kedy sa snažíme udržať krok s rýchlym tempom života, je dôležité mať voňavú a sviežu bielizeň, ktorá nám dodáva pocit pohody a čistoty. Pranie s parfumami na pranie Giovani prináša novú dimenziu do našej každodennej starostlivosti o odevy a domácnosť.

Nová dimenzia prania s parfumami na pranie

 

Parfumy na pranie, tiež známe ako oleje na pranie, sú novým trendom v oblasti pracích prostriedkov. Tieto vône sú špeciálne vyvinuté tak, aby dodali vašej bielizni a odevom príjemnú a intenzívnu vôňu, ktorá vydrží oveľa dlhšie ako tradičné aviváže. S ich pomocou môžete mať voňavú bielizeň a voňavú domácnosť bez potreby používať aviváž. Výhodou je aj ich použitie v malom množstve a starostlivosť o vaše oblečenie.

Giovani® je exkluzívnou značkou parfumov na pranie a ďalších voňavých produktov. Parfumy na pranie Giovani®, narozdiel od niektorých konkurenčných produktov, neškodia vašej pokožke. Sú vyrobené v EÚ používajúc len tie najkvalitnejšie suroviny vonných esencií. Vďaka 100% prírodným vonným olejom, ktoré sú základom Giovani® parfumov na pranie, získate výnimočnú vôňu, ktorá vydrží po celý čas nosenia oblečenia. Navyše, Giovani® parfumy neobsahujú žiadne karcinogénne látky a sú v súlade so všetkými normami Európskej únie.

Parfumy na pranie Giovani®netestované na zvieratách, čo znamená, že sú zodpovedné aj voči životnému prostrediu. Nezanechávajú na bielizni povlak, vytvárajú dlhotrvácnu vôňu pre vaše oblečenie a bielizeň, nefarbia a sú dobre rozpustné vo vode. Parfumy na pranie Giovani®vegánske, neobsahujú dioxán, SVHC, parabény, PBT/vPvB látky, ťažké kovy, znečisťujúce reziduá, tenzidy, nanolátky ani mikroplasty. Viac informácií o zložení uvádzame priamo u produktov v časti "Podrobnosti" alebo na samotnej etikete každého produktu.

 

Každý parfum do prania Giovani® je jedinečnou vôňou, ktorá dodáva vašim odevom nezabudnuteľnú a dlhotrvajúcu vôňu.Sú inšpirované značkami luxusných svetových parfémov. Vďaka vysokej koncentrácii vonných esencií stačí malé množstvo a bielizeň bude voňavá niekoľko týždňov. Sú vhodné na všetky druhy textílií, ako športové oblečenie alebo aj hodváb. Parfum na pranie jednoducho nalejte do nádobky na aviváž namiesto aviváže.

Parfumy na pranie Giovani® môžete použiť nielen pri praní, ale aj ako čistič podláh. Stačí pridať jeden vrchnáčik do vody a vaša domácnosť bude voňavá po dlhú dobu. Taktiež môžete parfumy použiť aj v aróma difuzéroch. Stačí pridať zopár kvapiek do vody a vaša domácnosť bude krásne rozvoniavať. 

 

na pranie parfum

Ako vznikol parfum na pranie

Kde inde by mal vzniknúť produkt tohto typu, ako v krajine známej svojou bohatou parfumérskou históriou. Taliansko je známe svojím zmyslom pre estetiku, módu a luxus, čo sa prirodzene premieta aj do starostlivosti o domov a oblečenie. Keďže Taliansko je dodávateľom tých najkvalitnejších vonných esencií, stalo sa aj rodiskom prvých parfumov určených do prania.
Prvé náznaky používania vôní na pranie možno sledovať až do stredoveku, keď sa esenciálne oleje a vonné byliny pridávali do vody na pranie bielizne, aby ju osviežili a zároveň dodali jemnú vôňu. V období renesancie vtedajší majstri parfumérstva začali experimentovať s rôznymi kombináciami vôní, aby vytvorili unikátne esencie pre šľachtu a vyššiu spoločnosť. Vône na pranie sa stali dôležitou súčasťou každodenného života. Najčastejšie sa používali esencie z kvetov, citrusov a vzácnych drevín.
S príchodom priemyselnej revolúcie a rozvojom chemického priemyslu v 19. storočí sa výroba parfumov na pranie stala dostupnejšou širším masám. V 20. storočí sa parfum na pranie stal bežnou súčasťou domácností. Dnešný trh parfumov na pranie je v Taliansku už prehustený a plný rôznych prípravkov rôznej kvality. V Giovani® sme sa pri vznikaní našej značky rozhodli vyvinúť vlastné receptúry, aby sme mali kvalitu pod kontrolou a mohli tak vytvoriť tie najlepšie produkty na trhu parfumov na pranie.
 

Aký je rozdiel medzi bežnou avivážou a parfumom na pranie?

Parfumy na pranie majú mnoho výhod. Naša značka ponúka tie najkvalitnejšie produkty. Ich použitie je jednoduché a pohodlné. Stačí pridať pár kvapiek parfumu do práčky spolu s vaším oblečením a nechať práčku vykonať svoju prácu.

Po vypratí budete mať voňavú bielizeň, ktorá vám dodá pocit sviežosti a čistoty. Rozvoniavať bude aj niekoľko týždňov. Parfumy na pranie Giovani® sa používajú v malom množstve 5 ml/4 kg bielizne, čo nezaťažuje práčku tak ako použitie veľkého objemu aviváže.

Parfumy na pranie Giovani® ponúkajú širokú škálu vôní, takže si môžete vybrať tú, ktorá vám najviac vyhovuje. V sortimente značky nájdete napríklad sviežu Passion blue, sladkú Bubble pink alebo limitované edície, z ktorých spomenieme výnimočnú Red cashmere. Vaša bielizeň bude voňať okúzľujúco.

Parfumy na pranie su tiež náhradou za aviváž. Niektoré aviváže môžu obsahovať chemikálie, ktoré môžu dráždiť citlivú pokožku. S parfumami na pranie Giovani® sa nemusíte obávať týchto problémov, pretože sú šetrné k pokožke a zároveň poskytujú príjemnú vôňu.Ako si vybrať parfum na pranie

Parfumy na pranieZ našej ponuky parfumov do prania si každý nájde svojho adepta, ak nie hneď viacerých. Väčšina zákazníkov tvrdí, že im voňajú všetky alebo skoro všetky a vône parfumov na pranie preto striedajú. Na začiatok odporúčame pozrieť si našu tabuľku porovnania vôní, kde si môžete vône dôkladnejšie porovnať a vybrať. V ponuke máme aj sadu vzoriek parfumov na pranie. Vyskúšate tak všetky a nájdete pre vás tie najvhodnejšie. K balíčku vám pribalíme letáčik, v ktorom si viete farebne vyznačiť ktorá vôňa je vášmu ,,čuchu,, najbližšia.

Vyskúšajte novú dimenziu prania s parfumami na pranie Giovani® a objavte tieto nádherné vône, ktoré prevoňajú nielen bielizeň, ale aj celú domácnosť. Už nikdy sa nebudete musieť obávať, že vaša bielizeň nebude dostatočne voňavá. S parfumami na pranie Giovani® získate možstvo výhod, vrátane dlhotrvajúcej vône, ktorá vám dodá pocit sviežosti a pohody.